Meet B-sure: your most trusted advisor

Over ons

B-sure verandert jouw leven. We brengen geluk en gemoedsrust op lange termijn. Dat doen we met een persoonlijke butlerservice op maat van je financiële waarden en doelstellingen. Geënt op onze knowhow en jarenlange expertise.

Maak kennis met je financiële butler

Onze groei

  • 2009: Oprichting met een persoonlijk karakter: thuis aan de salontafel.
  • 2010: Licentie als verzekeringsmakelaar en bankagent van Merit Capital.
  • 2013: Eerste ‘financiële butler’ in dienst.
  • 2015: Verhuis naar ons family office op Zuidzicht
  • 2016: Licentie als kredietbemiddelaar
  • 2017: Licentie als bankmakelaar
  • 2018: Omvorming naar nv met onafhankelijk bestuur
  • 2019: Tienjarig bestaan. Een team van 14 financial butlers.
  • 2020: Referentiespeler in Vlaanderen

Ons DNA

  • Klantgericht: Als bankmakelaar, onafhankelijk verzekeringsmakelaar en onafhankelijk kredietbemiddelaar.
  • Transparant: Open over onze werking, potentiële risico’s én de door B-sure ontvangen inkomsten.
  • Creatief: We denken out of the box binnen de grenzen van het wettelijk kader.
  • Progressief: We verzetten de bakens zodat je het beste haalt uit je vermogen én … jezelf.
  • Geëngageerd: Wat we doen, doen we graag. Vol passie.
  • Rebels: Een andere en unieke aanpak. Zoals B-sure is er maar één.
  • Familiaal: We zijn een family office pur sang. We do care.

Ontdek onze diensten

Ontdek onze instrumenten

  • Onder toezicht van de FSMA, eerste en enige kantoor in Limburg
  • Internationaal private banking aanbod
  • Onder toezicht van de FSMA
  • Sterke jaarlijkse groei
  • Financieel gezond bedrijf
  • Gezonde corporate governance

Michelle Bovy

CEO B-Sure

michelle@b-sure.eu
+32 475 95 78 73

ERVARING
CEO B-Sure
Juni 2009 – Heden

Gastdocent
UHasselt – Vermogensbeheer – Minor Finance/Departement Handelswetenschappen
Maart 2019 – Heden

Gastdocent
VOKA – Vlaams Netwerk van Ondernemingen
Januari 2013 – Heden

Meter diverse PLATO-Groepen VOKA
VOKA – Vlaams Netwerk van Ondernemingen
September 2015 – Heden

Head of Estate Planning
Merit Capital N.V. (Beursvennootschap)
2010 – 2012

Bestuurder
Bovy N.V. (Verzekeringsmakelaar)
2003 – 2009

Auditor
Deloitte (audit & accounting multinational)
2003 – 2004

OPLEIDING
Universiteit Antwerpen
Master, Personal Financial Planning
2008 – 2010

Universiteit Hasselt
Master, Toegepaste Economische Wetenschappen
1999 – 2003

Matty Martens

VOORZITTER RAAD VAN BESTUUR B-SURE

matty@b-sure.eu
+32 486 43 85 15

ERVARING
VOORZITTER RAAD VAN BESTUUR B-SURE NV
2019– heden

HEAD OF INTERMEDIARY INVESTMENT SERVICES
Merit Capital N.V. (Beursvennootschap)
2012 – 2019

AUDITOR
PricewaterhouseCoopers (audit & consulting multinational)
2003 – 2004

OPLEIDING

Universiteit Antwerpen
Master, Personal Financial Planning
2006 – 2007

Universiteit Hasselt
Master, Toegepaste Economische Wetenschappen
1999 – 2003

Luc Jannes

Partner

luc@b-sure.eu
+32 468 14 20 72

Mieke America

Investment & Risk Director

mieke@b-sure.eu
+32 496 69 01 23

Roel Boussu

Partner

roel@b-sure.eu
+32 479 33 78 16

Karolien Servaes

Sales Director

karolien@b-sure.eu
+32 497 72 70 73

Anne Vanoppen

Finance Director
HR

Lid van het directiecomité

anne@b-sure.eu
+32 495 94 09 83

Jelle Claesen

Compliance Officer

jelle@b-sure.eu
+32 476 53 39 05

Olivier Houwaer

Partner

olivier@b-sure.eu
+32 498 50 42 37

Rani Verstappen

Frontoffice Butler

rani@b-sure.eu
+32 493 52 69 16

Erwin Achten

Team Leader Life

erwin@b-sure.eu
+32 468 20 63 69

Magalie Brebels

Backoffice Butler

magalie@b-sure.eu
+32 479 25 25 64

Patrick Bammens

Advisor

patrick@b-sure.eu
+32 472 36 24 23

Brad Geurts

Team Leader Welfie

brad@b-sure.eu
+32 478 09 21 81

Michelle Bovy

CEO B-Sure

michelle@b-sure.eu
+32 475 95 78 73

ERVARING
CEO B-Sure
Juni 2009 – Heden

Gastdocent
UHasselt – Vermogensbeheer – Minor Finance/Departement Handelswetenschappen
Maart 2019 – Heden

Gastdocent
VOKA – Vlaams Netwerk van Ondernemingen
Januari 2013 – Heden

Meter diverse PLATO-Groepen VOKA
VOKA – Vlaams Netwerk van Ondernemingen
September 2015 – Heden

Head of Estate Planning
Merit Capital N.V. (Beursvennootschap)
2010 – 2012

Bestuurder
Bovy N.V. (Verzekeringsmakelaar)
2003 – 2009

Auditor
Deloitte (audit & accounting multinational)
2003 – 2004

OPLEIDING
Universiteit Antwerpen
Master, Personal Financial Planning
2008 – 2010

Universiteit Hasselt
Master, Toegepaste Economische Wetenschappen
1999 – 2003

B-sure nieuwsbrief

B-sure we contact you

Op de hoogte blijven van al onze nieuwtjes? Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Contact

B-sure to contact us!

Financieel geluk en gemoedsrust op lange termijn? Een financiële butlerservice in de opbouw, het beheer en de overdracht van je vermogen? Be sure to contact us. Koudwatervrees? Dat is niet nodig. We beantwoorden al je vragen. En neen … Je moet écht geen miljonair zijn om onze expertise in huis te halen!

Volg ons

 

Contacteer ons